کشت وصنعت شریف آباد به دنبال موفقیت های بیشتر است

کشت وصنعت  شریف آباد به دنبال  موفقیت های  بیشتر است

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت شریف آباد، افزایش تولید محصولات راهبردی و ایجاد سود حداکثری برای سهامداران را از جمله  مهمترین اولویت های  سالجاری شرکت برشمرد و گفت که رشد تولید با استفاده از فناوری های نوین زراعی، ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی  و فرآوری محصولات دامی  و زراعی منجر به رشد و توسعه روز افزون  شرکت خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت وصنعت شریف آباد، مهندس ابراهیم غلامی درجمع صمیمی معاونان و مدیران ارشد شرکت، تصریح کرد که این شرکت باید خود را در معرض رقابت با رقبای  قوی ترخود قرار دهد تا بتواند با شناسایی و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت،  به رشد مداوم خود  در مسیر تولید با کیفیت ادامه دهد.

وی،تاکید کرد که شرکت کشت وصنعت شریف آباد درزمینه کسب موفقیت،همواره اشتهای زیادی  دارد و حتی به موفقیت های فعلی قانع نیست و به دنبال کسب توفیقات هر چه بیشتر است.

غلامی، با بیان اینکه تولید محصولات درحوزه کشاورزی و دامی به عوامل متعددی بستگی دارد،یادآور شد که ازجمله عوامل تاثیر گذارمحیطی، نوسانات شرایط جوی و منطقه ای بوده که باید درسالجاری و ازهم اکنون به کمبود آب و تاثیرآن بر تولیدات توجه جدی  داشت.

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت شریف آباد، گفت که این شرکت به عنوان یک نهاد ارزشی، باید همزمان با انجام فعالیت ها به عنوان واحد تولیدی مسئولیت اجتماعی خود را نیز دربعد ملی و خدمت رسانی به جامعه هدف دنبال کند.

وی،لازمه ایجاد تغییرات بنیادین دراین شرکت را تحقق تحول دیجیتال دانست وافزود که تحول دیجیتال به معنی انقلاب درونی و فکری و جمعی است، بنابراین مدیران شرکت به دنبال تحول دیجتال هستند.

غلامی،با تاکید برمدیریت هزینه ها و توجه به مدیریت صحیح منابع انسانی، متذکر شد که یکی از موارد با اهمیت در این شرکت، توجه جدی به کاهش دوره وصول مطالبات معوق است.

وی،توضیح داد که یکی از اولویت ها درسالجاری،کاهش دوره وصول مطالبات معوق ودرعین حال خرید نهاده های تولید مورد نیاز شرکت  به صورت شرایطی، با نرخ مناسب و با دوره بازپرداخت بلند مدت است.

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت شریف آباد،اظهارداشت که تکمیل سبد محصولات کارخانه رابتا و توجه جدی به تولید محصولات با دوره ماندگاری بالاترو استفاده حداکثری از منابع اعتباری ،تسهیلات بانکی با نرخ بهره کم و بهبود ظرفیت  تولید کارخانه در دستور کار است

دراین نشست، معاونین و مدیران ارشد شرکت، به بررسی وضعیت و شرایط کنونی شرکت و ارائه راهکارهای مختلف پرداختند.

1401/03/23

چاپ صفحه


دسته بندی:  اخبار

مرجع:

این خبر را به اشتراک بگزارید