کشت و صنعت شریف آباد

مقدمه
بین توسعه تکنولوژی و پیشرفت در ابعاد مختلف اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هر کشور ارتباط تنگاتنگی برقرار است. تکنولوژی عامل اساسی ایجاد ثروت، دانایی و توانایی کشورها بوده و ابزاری قدرتمند در توسعه ملی به شمار می آید. تعامل بین چهار رکن اساسی تکنولوژی شامل انسان، ماشین، سازمان و اطلاعات موجب رشد و توسعه اقتصادی می شود. 
بدیهی است از میان چهار رکن تکنولوژی، انسان نقش محوری و بنیادی دارد زیرا استفاده از بهترین و مدرن ترین ماشین آلات بدون نیروی انسانی متخصص و ماهر کارایی ندارد.  لذا با توجه به نقش محوری دانشگاه در تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهر که قادر به ارائه دانش و مهارت خود در عرصه تولید و صنعت باشند، ارتباط دانشگاه با صنعت می تواند تأثیری تعیین کننده در رشد اقتصادی داشته باشد. 
طبق بیانات ارزنده مقام معظم رهبری "علم نافع" قادر به حل بسیاری از مسائل کشور خواهد بود. لذا استفاده از توانمندی های دانشگاه در جهت رفع نیازهای هر صنعتی در نهایت کشور را در مسیر توسعه همه جانبه قرار خواهد داد.

راه های برقراری ارتباط:
تلفن تماس: 09211910028
پست الکترونیک: info@sharifabadco.com

معرفی و حمایت از پایان نامه های دانشجویی

بعد از دانلود و تکمیل فرم زیر را پر کنید

نام

نام خانوادگی

پست الکترونیک

عنوان پایان نامه

فایل پایان نامه

لطفا صبر کنید....
دعوت از دپارتمان های تخصصی دامپزشکی و علوم دامی  جهت ارائه پروپزال مرتبط با صنعت دامپروری

شرکت کشت و صنعت شریف آباد متعلق به هلدینگ کشاورزی سازمان سرمایه گذاری و اقتصادی کوثر با بیش از 4000 راس دام مولد واقع در کیلومتر 17 جاده قزوین –آبیک، در راستای تحقق برنامه های آموزشی و پژوهشی برنامه ریزی شده و تحکیم ارتباط هر چه بیشتر با حوزه پژوهش¬های دانشگاهی، طرح های پژوهشی اساتید، شرکت های تجاری و پروپزال رساله دانشجویان دکتری و ارشد را پذیرش می نماید. 
 بدیهی است هدف این واحد ضمن ارائه فضای اقامتی، پژوهشی و مطالعاتی به اساتید و دانشجویان محترم، ایجاد فضای پویای علمی و دانش محور برای کارشناسان شاغل در این مجموعه می¬باشد. لذا موضوعاتی که در ارتباط با چالش ها و دغدغه های علمی و اجرایی این واحد ارائه گردد، در اولویت قرار می¬گیرد.   
زمینه های پژوهشی دارای اولویت به اختصار در ذیل مطلب آورده شده است، عمدتا بر اساس آمادگی برای ارائه فضا و خدمات به اساتید و دانشجویان می باشد:
- طرح های تغذیه ای و فیزیولوژی مرتبط با شیرخوارگاه و پرورشگاه گوساله و تلیسه 
- طرح های تغذیه ای و فیزیولوژی مرتبط با گاوهای شیرده، خشک و انتقالی  
- طرح های مرتبط با مدیریت تغذیه و اقتصاد پرواربندی گوساله نر 
- طرح های دانش بنیان در زمینه تولید و سنجش کیت های آزمایشگاهی بیماری ها و باروری 
- طرح های بین رشته¬ای مرتبط با تغذیه، مامایی و بیماری¬های داخلی  
- طرح های تجاری بررسی اثر محصولات دانش بنیان و واردتی در مقیاس صنعتی 
- طرح های نوآورانه در زمینه تکنولوژی و تجهیزات بخش های مختلف کشاورزی، دامپروری و ماشین آلات
با توجه به اینکه در حال حاضر جایگاه های انفرادی تنها در بخش شیرخوارگاه موجود است، بدیهی است کلیه طرح ها تنها در صورت قابلیت گروه بندی و اجرا در بهاربندهای با ظرفیت کامل امکان پذیر خواهد بود. 
 ضروری است برای اطلاع از ظرفیت و گروه بندی دام ها در بهاربندهای مختلف، قبل از تکمیل پروپزال طرح و تامین مواد آزمایشگاهی با رابط پژوهشی کشت و صنعت شریف آباد هماهنگی لازم صورت پذیرد.  

راه های برقراری ارتباط:
تلفن تماس: 09211910028
پست الکترونیک: info@sharifabadco.com   

بعد از دانلود و تکمیل فرم زیر را پر کنید

نام

نام خانوادگی

فایل مورد نظر

آپلود فایل

لطفا صبر کنید....